O mnie

Radca Prawny Maciej Słowik jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pełne uprawnienia zawodowe otrzymał po ukończeniu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Uzyskując tytuł zawodowy radcy prawnego został wpisany listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem Gd/E/299.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, które nabył w czasie długoletniej pracy w kancelariach prawnych na terenie Torunia, Elbląga oraz Gdańska.
W trakcie pracy zawodowej zajmował się wieloma różnorodnymi sprawami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, rodzinnymi. Wielokrotnie reprezentował także strony przed sądami powszechnymi i organami administracji.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym problematyką prawa ubezpieczeń oraz roszczeń odszkodowawczych), prawa rodzinnego, prawa gospodarczego (w tym prawa upadłościowego) oraz prawa autorskiego.

608 535 378

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016